2013

27 травня гостинно відкрив свої двері для учнів початкових класів пришкільний оздоровчий табір «Калинка». Перші дні учні знайомились з березівськими однолітками, правилами та законами табірного життя, відбувся розподіл по загонах.

29 травня відбулося урочисте відкриття табірної зміни. Діти розказували вірші, співали, розважались. Найбільше їм сподобався конкурс малюнків на асфальті, де вони змогли проявити свою творчість та фантазію.

Загін "Краплинки" Загін "Ромашки" Загін "Сонечко"

День природи

Для дітей було організовано екскурсію в парк, де вони із задоволенням грались, змагались, відпочивали, відповідали на запитання вікторини «Природознавці» та взяли участь у конкурсі «Чисте довкілля».

День «чомучок»

Дітей часто називають «чомучками», адже вони пізнають світ і їх все цікавить. Саме цього дня вони мали змогу дізнатись багато нового, пізнавального та ще й показати свої знання. Для учнів 1 класу було проведено гру «Колесо фортуни», а третьокласники змагались за звання «Найрозумнішого».

День фантазера

День квітів