Педагогічний колектив

Дармограй Наталія Олексіївна

В.о. директора школи

Вчитель початкових класів, географії, перша кваліфікаційна категорія. Працює в школі  з 2008

Кулинич Галина Михайлівна

Вчитель початкових класів, соціальний педагог, вища кваліфікаційна категорія. Працює в школі з 1980 року.

Тарасюк Валентина Андріївна

Вчитель іноземної мови, вища кваліфікаційна категорія. Працює в школі з 1987 року.

Горопацький Андрій Лук'янович

Вчитель математики та фізики вища кваліфікаційна категорія.

Поштар Людмила Михайлівна

Вчитель зарубіжної літератури, мистецтва, вища кваліфікаційна категорія. Працює в школі з 1982 року.

Кузема Ілона Іванівна

Вчитель біології та хімії, перша кваліфікаційна категорія

Турченко Ганна Ісаківна

Вчитель початкових класів, основ здоров'я, перша кваліфікаційна категорія. Працює в школі з 1989 року.

Шехман Наталія Петрівна

Вчитель початкових класів, образотворчого мистецтва, вища кваліфікаційна категорія. Працює в школі з 1985 року.

Кисіль Наталія Миколаївна

Педагог-організатор, вчитель фізичної культури, музичного мистецтва, друга кваліфікаційна категорія. Працює в школі з 2012 року.

Головата Катерина Петрівна

Вчитель української мови і літератури, англійської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст. Працює в школі з 2014 року.

Бондар Ольга Петрівна

Вчитель української мови і літератури, спеціаліст. Працює в школі з 2011 року.