Олімпіади, конкурси

Робота з обдарованими дітьми – важливий напрямок у діяльності освітніх закладів. З метою створення умов для підтримки обдарованої молоді, розвитку їх інтелектуального і творчого потенціалу, реалізації державної програми учні школи є учасниками інтелектуальних змагань, творчих конкурсів, предметних олімпіад.

Щороку учні нашої школи беруть активну участь у районних олімпіадах і займають призові місця.

2018-2019 навчальний рік

• Дармограй Мар’яна, учениця 11 класу – ІІ місце в районній олімпіаді з історії, І місце в районній олімпіаді з екології.

• Галаган Михайло, учень 11 класу – ІІ місце в районній олімпіаді інформаційних технологій;

• Мечик Анастасія, учениця 9 класу – ІІІ місце  в районній олімпіаді з біології;

• Бузівська Карина, учениця 10 класу – ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови.

Дармограй М., Галаган М., Мечик А. представляли Маньківський район на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, а Дармограй Мар’яна виборола ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з екології.

2019-2020 навчальний рік

• Яцюк Олександра, учениця 8 класу – І місце  в районній олімпіаді з біології; ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови; ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;

• Журило Вікторія, учениця 11 класу – ІІ місце в районній олімпіаді з екології.

• Бузівська Карина, учениця 11 класу – ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;

• Гуленко Сніжана, учениця 11 класу – ІІ місце в районній олімпіаді з правознавства;

• Драченко Микола, учень 11 класу – ІІІ місце в районній олімпіаді з трудового навчання.

Журило Вікторія та Яцюк Олександра представляли Маньківський район на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.