ДЕНЬ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ

Дата: 20.02.2023 08:54

ДЕНЬ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ

16 лютого 2023 Україна вдруге відзначає День Єднання.   Українці вітають один одного з Днем єднання і приєднуються до святкування різними способами. Учні та вчителі Чорнокам’янської школи виконали разом Гімн України. Школярі долучились до флешмобу: викласти із підручних засобів слово «Єдність» або інші слова, пов’язані з назвою свята та зробити фото. Другокласники переглянули відео "День Єднання. В єдності наша сила" і дізнались по історію виникнення цього свята.

Заходи, проведені в цей день, подарували розуміння того, що лише в єдності дій

та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

ВІДЕО ГІМН УКРАЇНИ