ОХОРОНА ПРАЦІ

Дата: 08.05.2023 10:50

Всесвітній день охорони праці

Щороку наприкінці квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. З цієї нагоди в нашому закладі освіти було проведено відповідні заходи. Їх мета: привернути увагу учасників освітнього процесу до проблеми охорони праці, запобігти нещасним випадкам у школі.

Були проведені уроки «Безпечне та здорове робоче середовище», «Охорона праці», метою яких було ознайомити учнів з поняттям «охорона праці», виховувати шанобливе ставлення до всіх професій, показати можливі ризики та наслідки порушення вимог безпеки, особливо під час пандемії, ознайомити учнів з історією виникнення Дня охорони праці, з основними завданнями Міжнародної організації праці, розвивати увагу, почуття відповідальності, самостійність. Усі учасники заходів запам’ятали, що охорона праці – це система заходів, спрямованих на збереження здоров’я та працездатності людини.

Бережіть себе! Навчайтесь та працюйте безпечно!