ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ГРОШЕЙ

Дата: 24.03.2023 11:23

Всесвітній тиждень грошей

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.

20-26 березня 2023 року в нашому закладі було проведено заходи у рамках Всесвітнього тижня грошей: виховні години «Роль грошей  у нашому житті» та «Гроші в нашому житті», переглянули відео «Гроші. Звідки вони беруться», «Що таке гроші простими словами». Школярі  здійснили віртуальну подорож до Музею грошей Національного банку України.