АКЦІЯ «ГОДІВНИЧКА»

Дата: 20.02.2023 08:52

АКЦІЯ «ГОДІВНИЧКА»

Зима для птахів –це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко. Тому птахи потребують нашої допомоги.

Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення взимку акції «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік. Завданням акції було створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Учнями школи та їх батьками були виготовлені годівнички різних типів та розвішені на території школи.

Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам – зробить годівничку, насипе небагато зерна, хлібних крихт, то цим допоможе перезимувати нашим птахам. Давайте разом турбуватися про братів наших менших та зупиняти вимирання птахів узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!