ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 22.02.2023 15:07

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

День пам'яті Героїв Небесної сотні – це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України. Відзначення Дня Героїв Небесної сотні у 2023 році проходить під гаслом «Небесна сотня – перші герої російсько-української війни». Особливої актуальності набуває цей день у зв’язку з повномасштабною російською агресією проти України.

В Чорнокам’янській школі відбулись виховні години «День пам’яті Героїв Небесної Сотні»,  «Люди творять історію». Також учні переглянули телевізійний ролик «Україна заради майбутнього».

Проведені заходи сприяють вихованню патріотизму, національної свідомості, поваги до Героїв України, прагнення жити у мирній та незалежній Україні.